Image placeholder

Kandideeri Demokraatia Akadeemiasse!

President Kersti Kaljulaid kutsub sind esimesse Demokraatia Akadeemiasse! Kui sa käid 9.-12. klassis, sulle läheb korda meie riigi ja ühiskonna käekäik ning sa ei soovi jääda vaid kõrvaltvaatajaks sellele, kuidas ühiskond mööda kihutab, vaid tahad ise käed külge panna ning kujundada seda, millises Eestis me elame – siis see akadeemia on just sinule!

 

Kuidas kandideerida?

  1. Mõtle, mis on see, mida just sina kodanikuna saaks või tahaks oma kogukonnas, linnas või vallas või miks mitte ka kogu Eestis muuta. Mille pärast sa oma kodukohas muretsed? Kus sa näed, et me saaks teha palju rohkem, paremini või teisiti? Äkki on sul äge idee, millesse usud ja mida tahad ise ellu viia?
  2. Mõtle see idee läbi ja salvesta maksimaalselt 3 minuti pikkune eestikeelne video, kus tutvustad ennast ja esitled meile probleemi, mida tahad lahendada. Kirjelda, milles probleem seisneb ja millisena näeksid selle lahendust! Olgu see teema mis tahes – alates keskkonnast, haridusest kuni sotsiaalsete küsimusteni – ole loov ja originaalne, näita oma ideid ja kirge!
  3. Laadi video üles enda valitud platvormile (YouTube, Dropbox, Vimeo jne) ja täida ära vorm oma andmetega SIIN. Seal saad lisada ka oma video lingi!

 

Tähtaeg

20. detsember.
Vastuse selle kohta, kas just sina saad olla üks akadeemia esimese lennu osalistest, anname sulle jaanuari esimesel nädalal.

 

Oluline!

● Video pikkus: maksimaalselt 3 minutit
● Täida ära vorm oma andmetega SIIN, sinna saad lisada ka oma video lingi!
● Tähtaeg: 20. detsember 2023

Ootame sind meie programmiga liituma ja koos kujundama Eesti tulevikku!

 

President Kaljulaidi Demokraatia Akadeemia saab teoks koostöös Advokaadibürooga Sorainen ja Euroopa Komisjoni Eesti esindusega.

 

Rohkem infot Demokraatia Akadeemia kohta leiad SIIT!

President Kaljulaid Foundation MTÜ jaoks on oluline austada Teie privaatsust ja järgida kõiki kehtivaid seadusi ja määrusi mis tahes isikuandmete kohta, mida võime teie kohta koguda. Meie privaatsuspoliitika leiad SIIT.