Image placeholder

President Kaljulaid külastab täna ja homme Lääne-Virumaad

President Kersti Kaljulaid külastab täna Rakvere Gümnaasiumi, kus annab abituuriumile ühiskonnaõpetuse tunni, mis keskendub rohepöördele ja energiapoliitika küsimustele. Lisaks kohtub president Kaljulaid Virumaa Naiste Tugikeskuse inimestega; AQVA Spa juhtidega, et arutada viirus- ja energiakriisi mõju turismisektorile ning Rakvere piirkonna spordijuhtidega, et arutada liikumisharrastuse edendamise võimaluste üle.

 

Laupäeval saab Rakveres alguse Eesti Terviseradade ja president Kersti Kaljulaidi algatatud uus üle-eestiline matkasari, mis kutsub nii noori kui ka vanemaid sportlikust vormist hoolimata nädalavahetustel õues aega veetma ja rohkem liikuma. Rakvere linnaretk saab alguse laupäeval kell 11 Rakvere Spordikeskuse juurest ning ca pooleteisetunnine linnamatk kulgeb trajektooril Parkali tn-Pikk tn- Tarvas-Linnus-Vallimägi-Tammik- Palermo terviserada-Rakvere Haigla- Ametikool ja Seminari tänav-uus Riigigümnaasium-Rakvere Spordikeskus.

 

Vabariigi Presidendi ametis tegi Kersti Kaljulaid 2016. aasta sügisel oma esimese maakonnavisiidi just Lääne-Virumaale.

President Kersti Kaljulaid väljumas ametiautost Rakvere spordikeskuse ees
Vabariigi Presidendi ametis tegi Kersti Kaljulaid 2016. aasta sügisel oma esimese maakonnavisiidi just Lääne-Virumaale. Foto: Ain Liiva