Image placeholder

Esimene “Kerstiga kohvikus” üritus läks täismajale

President Kaljulaidi Fond korraldas kohvikus Literaat esimese välkkonverentsi “Kerstiga kohvikus,” kus sedakorda arutati tehisintellekti tulevikust ja selle reguleerimisvõimalustest.

Üles astusid ülemaailmselt tunnustatud AI-eksperdid Jaan Tallinn ja Andrea Miotti, , Eesti Väitlusselts, majandus- ja IT minister Tiit Riisalo, Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni esimees Tanel Kiik, Riigikogu õiguskomisjoni esimees Eduard Odinets ja Edumuse juht Maria Rahamägi. Päeva juhtis president Kersti Kaljulaid. Esimesele “Kerstiga kohvikus” üritusele registreeris ligi sada külalist. Üritus oli tasuta.

Kohvikukohtumise korraldas President Kaljulaidi Fond, mis on loodud eesmärgiga edendada Eestis ja maailmas demokraatiat, digikultuuri, inimõigusi ja vabadusi.

Meie jaoks on oluline, et maailmas oleks nõrgematel ja haavatavamatel gruppidel ühiskonnas võrdsed võimalused; ühiskonnad austaks demokraatiat, inimõigusi ja -vabadusi ja me oskaks uusi tehnoloogiaid ühiskonna hüvanguks parimal moel tööle panna.

Fondi tegevus on võimalik ainult tänu headele toetajatele. Kui meie väärtused ja tegevused on Sulle südamelähedased ja soovid meie tegevusele ka omalt poolt hoogu anda, siis tee endale jõukohane (püsi)annetus: